:: Szavazás ::
Milyen hatással van rád a benzináresés?
|
- Fórumok -
Motoros túra - új hozzászólás Összesen: 360 oldal
Kedves Motoros Társak!
Örülök,hogy mindannyian szerencsésen megérkeztetek hajlékotokba. Remélem jól éreztétek magatokat. Elnézést kérek, ha egy kicsit ingerültségemben megbántottam bolna valakit. Tudomásul kell venni, hogy egy ekkora társaság tagjai akkor érzik jól magukat, ha a résztvevők tekintettel vannak egymásra. Csak hallottam az éjszakai sátrak közötti motorozásról, riasztó vinnyogtatésról. Ha ez igaz, mélységesen csalódott vagyok. Nem így ismeretem meg ezt a társaságot. És ha valóban történt volna ilyen eset legalább kérjen elnézést (és legközelebb ne igyon annyit). Egy kicsit fárasztó volt, de talán megérte. Néhány tanulsád azért levonható a következő szervezőknek.
A szervezőnek kellene helyismerettel rendelkező segítője, aki müszaki hiba esetén a behatárolás után, esetleg az elhárításban segédkező társunkkat a többiek után vezeti, hiszen úgy sem tud mindenki segíteni.
A kis gépekkel jövők a túravazető mögött haladjanak mivel ott még nem jelentkezik a harmonika vagy csapódás jelensége. Szent esküvéssel fogadom, nem mentem 70 km/h-tól nagyobb sebességel. Bizonyosan az órának is van valamennyi hibája.
Gondoskodjon nem helybeli motoros végérvényesen azaz helyszínen nem javítható masinájának elszállításáról.(Intéztem, de nem volt rá szükség. Szerncsére)
Önkritika:
A szervező a jelentkezők figyelmét hívja fel, hol érdemes tankolni a szállás előtt , hogy ne azzal vesztegessük el az indulatban levő csoport idejét, hogy néhányan üres benzintartállyal érkeztek.
A szervező derítse fel a túta útvonalába eső első benzinkutat mert biztos lesz olyan ember akinek ennek ellenére nem lesz benzinje.
Amikor a szervező egy bizonyos programra kéri a jelentkezőket hely foglalás miatt azt jó lenne komolyan venni. Időben le lehet mondani.
Város közelében aktív, korán ébredőknek fakultatív városnézés.
Gyertek el máskor is szívesen várlak benneteket.
Üdvözlettel: Laci(a morgós)
...ja és szerencsésen hazaértünk... :)))
Hello mindenkinek!
Először is nagyon köszi Lacibá mégeszerredixszer. Másodszor: NEM SZERELTÜNK A HYGYVEL HAZAFELE!!!! Plusz köszi Munyiéknak a reggelire halasztott vacsinkat és Lacibának a parkolást. Finomak voltak. :))) Köszi a Márknak, hogy kibírta velünk hazafele, és a vasaknak, hogy azok (Ők?) is. :))) Plusz köszi mindenkinek,akinek nem köszöntem volna meg valamit. Köszi. :)))
Üdv!
Daranyi Peti is uzent hogy megerkezett epsegben.
tike
A Che Guevara-s "A motoros naplója" c. film letölthető innen ingyen (szinkronos):
http://bluedragon3.sms.smsbase.hu/-=Movies=-/Szinkronos/The.Motorcycle.Diaries.2004.DVDRip.XviD.Hungarian-pND/
User: bluedragon3 Password: download1
+ Munyinak és a sok ügyes kéznek a fincsi vacsiért!
A "Balatonfüred és Vidéke Chapter" is balesetmentesen hazaért.Szerelés nem hátráltatott,csak egy nagyon csúnya balesetet láttunk,egy minket nem sokkal korábban megelőző autó elé jött ki egy melléqtról egy másik,majd árokban fejtetőn,3-4 mentő volt a helyszínen:-(
Eső már csak Füreden ért minket búcsúzás közben,mi nem áztunk,de a motorokról legalább lemosta az út porát.
(Mi nem mosatni járunk,mint egyesek:D Meg így occsóbb is:-)
Sokadik köszönet Laci bá'nak a szervezésért,a szentekkel való egyeztetésért és a KV-ért,csokiért, türelemért.....
Köszönöm jó kívánságaidat!Remekül megvagyunk,veszekedésnélkül az apszolult nem hiányzik az életünkből,na azért néha egy kicsit de nem komoly énmeg úgyis ráhagyom.Azért köszi.
Ket csoportkepet betettem a galeriaba. A tobbit majd kesobb.
Pool!!!! Ne NE tedd ezt velem!!! Pont akkor lesz Érden mocitali!A haverjaim rendezik,és odamár eligérkeztem!Aztmondtam a következő túrára veletekmegyek,de így hogyan???Nemlehetne inkáb Júni.17. vagy júli.1.hétvégéje???
Pool!!!! Ne NE tedd ezt velem!!! Pont akkor lesz Érden mocitali!A haverjaim rendezik,és odamár eligérkeztem!Aztmondtam a következő túrára veletekmegyek,de így hogyan???Nemlehetne inkáb Júni.17. vagy júli.1.hétvégéje???
Hello Mindenki!
19.15-re Furfarag és Balansz (eső mentesen) hazaérkezett! Jól éreztük magunkat a túrán.Köszi Laci bá!És köszi Mindenki!Jó éjszakát!
Ja, és külön köszönet bambinak, nélküle nekünk ez a találka kimaradt volna, ha nem hozza túráztatható állapotba a mocit :)
Kittengirl
Hazaértem vazze.
Köszönöm a munkáját mindenkinek, aki összehozta ezt a találkozót.
Tudom, türelmetlen vagyok, de a képek mikorra várhatóak? :)
Kittengirl
Laci bá!
Ha véletlenül neked meg van a lista,hogy ki volt most ezen a túrán küld el nekem, légyszíves!
Nekem eddig az összes túrának a résztevőinek névsora meg van -mindig utólag írtam össze- de most gondban vagyok, mert nagyon-nagyon sokan voltunk és sok volt az új résztvevő (SZERENCSÉRE)!
Köszönöm, ha tudsz nekem ebben segíteni!
toria
Koszi a szervezest Laciba!
Megjottunk mi is ebben a pillanatban. Szerelni nem szereltunk. 2x alltunk meg. Egyszer kajalni, egyszer meg ittunk egy teat a tescoba, ahol oda fele par orat gumit szereltunk.
Vegig 90-100 nehol 110-et jottunk. :)
HyGy
Nagyon jól éreztem magam, köszi mindenkinek! :)
Üdv.:
Kittengirl
Mi is szerencsésen megérkeztünk ,vadmotorost irányba állítottuk.Hát igen egy kis esőbe sikerült belemennünk az M0-n.
András!
Az MZ dudádat hol vetted és mennyiért? Le kell cserélnem, mert nekem alig szól.
A következő túrára olyan felrázós lámpát hozzatok nekem légyszi.
Pool
Hello mindenki!
A következő túra időpontnak megfelel júl 8-9-10 ?
Szóljon akinek nem.
Helyszín Győrtől 30 Km északnyugati irányban, Szlovákiában.
Én is megérkeztem, vagy úgy fél órája!
Nagyoan fasza volt ez a túra is. Köszönjük Laci!
Na én is hazaértem kb egy orája.A Pool valamikor mostanába érhet haza.Kaptunk hazafelé tök jo zivatart meg viharos szelet de sikerült.Mission completed.
Mora hazaért vagy még valahol szerel?:)))
Szal én először voltam de tutti volt.Kössz mindenkinek pláne Lacibának.
Ezekután elvárom hogy júliusban a Szegediek is eljöjjenek Győrig és még tovább:))))
Azért az volt egy furi dolog, hogy az egyik kecskeméti beninkútnál, ahol meg álltunk tankolni és kanyarodtunk ki- hogy elmenjünk egy kézimosóhoz, hogy lemossuk a mocikat- elhajtott elöttünk pár (szoci)motoros akik már jóval elöbb elindultak Ópusztaszerről, hogy hamarabb érjenek haza(Pestre.
Volt aki észre vett minket és intett is, de nem hiszem tudta kik vagyunk valójában!:-DDD
Amugy: Zst, Mora, Attila, PeetAir és Toria volt(unk)! ;-)
Itt nem is esett :-) Már süt ki a nap is.
Mi is itt vagyunk a koliban. Kb 19-re értünk ide. Kaja, aztán viszem haza Mónit.
Üdv:
Kittengirl & Goss
Mi is hazaértünk 18:55-re!
Szerencsésen hazaértünk mi is, a vihar előtt kb. 10 perccel. Czövi, Vadmotoros, Andris és Goss szerintem nem volt ilyen szerencsés :(
Köszönjük a túrát Lacibá, nagyon jól éreztük magunkat! Mikor lesz a következö ? :)
Üdv,
kgandras
Eladnám nagyon szeretett 125-ös ETZ-met. Most lett felfúratva 150-esre, új tükröket vettem rá nagyon faca karbon mintás. A blokk is fel lett készítve egy horvátországi túrára csak nem ezzel megyünk.lánc és lánckerekek kicserélve német dugattyú szimmeringek cserélve elektronikus gyújtás (gyári). Hátul túraboxal, csomagtartóval, a moci fekete színű, újrakrómozott kipufogóval, hátul valami nyugati index. Tényleg nagyon jó állapotba van, nagyon nehezen válok meg tőle. Még bejáratós 100 km van benne a felújítás óta. Egyébként azért kell megválnom tőle mert közbejött egy alkalmi vétel 250-re és a két motort felesleges fentartani. Ja és hátul 18-as kerék van benne.130.000 ft-ra tartom igaz sokak szerint többet is érne de egy 125(150)-esért nem várhatok többet főleg ha sűrgősen kell a pénz. Naggyából ennyi. További infó e-mailen: ttot61@axelero.hu
Huvazze bambi, gyors voltal, hazafele is 240-et mutatott az ora? :-)) Mi is nagyon jol ereztuk magunkat koztetek, es mi is koszonet. :-)
Bambi is megérkezett.Köszönöm mindenkinek,hogy részvehettem.Főleg a szervező Lacinak!
Kiszomborban adakoztam a perselybe, hogy Szent Kristóf figyelmét felhívjam motoros társaimra. Remélem, nem volt hiábavaló igyekezetem.
Kedves Doki!
Gratulálok, neked se legyen jobb, mint nekünk, de ha csak annyi bajod lesz ebből a kopcsolatodból mint nekem a 30 év alatt a feleségemmel, akkor nem lesz okod panaszra (bár a feleségem felügyelete alatt írtam a fentieket). A zárójelben levő csak a tréfa, de igaz.
Üdvözlettel: Laci
Üdv!
Sikeresen megérkeztem, minden OK.
Laci bá', köszönjük a szervezést!!!!
Az Alfőld nem valemi változatos 20km-es nyíl egyenes szakaszokon az ember kezdimagát úgyérezni mint egy csiga az asztallapon és pszihés alapon elkezdi húzni a gázt hogy gyorsabban haladjon, de a táj hatása akkoris azt az érzést nyújtja mintha 80-al totyognánk,pedig már kishilyán kiakadt a km.óra,és a blokk kezd túlmelegedni mint egy kenyérpirító,de ehez hozzájárul a nyári hőség és a délibáb ami képes átba..ni a szemünket nagyon csúnyán.Egyébként kár,hogy nemtudtam veletekmenni túrázni,ép malett a barátnőm a menyasszonyom!Majd legközelebb megyek mindenképpen.
A B.almádi indulás 5-re módosult:-)
Mi is elindulunk lassan. Mindenkinek jó utat!
Üdv,
kgandras
Köszi Győző! Majd legközelebb jössz!
Eshet eső,fújhat szél,
Tesho bácsi útrakél!
Izirájder,öcsém, izirájder!!! ;-)
Testvereim!
A sors ugy hozta, hogy most nem tarthatok veletek, sot holnap sem tudok csatlakozni hozzatok. Ugyhogy nekem csak az maradt, h szep idot, jo fogyasztast, balhementes gurulast, s jo szorakozast kivanjak.
Nekem maradnak a kepek...:(
Gyozo
Elindultam, most. De nem t'om mikor érek oda... ;-))
Kíváncsi vagyok,h Pool milyen hegyet fog most megmászatni velünk a puszta közepén?!
:D
Mora!
Mi sem hiszem, hogy pont 4-kor el tudunk indulni. Az M0-régi 5-ös kereszteződésben még fél 5-kor fogunk pár emberrel találkozni. Ha akkorra odaértek az is jó.
Üdv,
kgandras
Kedves Motoros Társak!
Akik holnap (szombaton) csatlakoznak hozzánk és szeretnék tudni, hogy merre járunk megtehetik mert a telefonom a fülembe lesz dugva 30 4410303.
Üdvözlettel: Szalontai László
Kgandras!
Ha nekünk sikerül 3-kor elindulni, akkor sem valószínű, hogy felérünk időben a Tescohoz. Max. út közben beérünk titeket.
Jó utat!
Eddig 6 motor és 10 ember lesz a TESCO-nál 4-kor. Aki még akar és tud velünk jönni, jelezze!
Üdv,
kgandras
Na most nézem, hogy télleg én vagyok hülye, mer' minden tök f@szán le van írva. Maj' hajkurászlak benneteket.
Összesen: 360 oldal
Az itt olvasható hozzászólásokért nem vállalunk felelősséget.
Ha úgy gondolod, hogy egy hozzászólás méltatlan, kérjük olvasd el moderálási alapelveinket.
|
|
|
|